• Voľné miesta na našej škole

    • Voľné pracovné miesto – na dobu určitú (zástup )

      Pracovná pozícia: učiteľka v materskej škole

      Miesto výkonu práce: MŠ Lietavská Svinná ,Lietavská Svinná 105, 013 11 Lietavská Svinná

      Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

      Termín nástupu: predpokladaný január 2024

      Pracovný úväzok: plný – 100%

      Osobnostné predpoklady a zručnosti :

      Vzdelanie

      Kvalifikačné predpoklady - v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVaŠ SR 1/2020 Z.z.

      Úplné stredoškolské vzdelanie - učiteľstvo pre materské školy

      Vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa - predškolská a elementárna pedagogika.

      Ukončené adaptačné vzdelanie výhodou.

      Ďalšie požiadavky

      -bezúhonnosť

      -zdravotná a duševná spôsobilosť

      -znalosť štátneho jazyka

      Osobnostné predpoklady:

      -pozitívny vzťah k deťom

      -zmysel pre tímovú prácu

      -ochota učiť sa

      Požadované doklady: Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a emailovým kontaktom, profesijný životopis , súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov, kópie dokladov o vzdelaní, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

      Termín podania žiadosti: do 11.12.2023

      Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Majsniarová – riaditeľka ZŠ s MŠ,

      ZŠ s MŠ Lietavská Svinná – Babkov, Lietavská Svinná 105, 013 11

      0910 951 380, zsls@azet.sk, ada.majsniarova@gmail.com

      Pracovná  pozícia: Pomocná kuchárka v školskej jedálni

      Miesto výkonu práce: ŠJ pri ZŠ s MŠ Lietavská Svinná – Babkov

                                            Lietavská Svinná 105, 013 11  Lietavská Svinná

      Druh pracovného pomeru:  Hlavný pracovný pomer

      Termín nástupu:    6.3.2023

      Pracovný úväzok: plný – 100%, 37,5 hod/týždenne

      Kvalifikačné predpoklady:

                                            Odborné vzdelanie nie je nutnosťou.

      Náplň práce:                     Pomocné práce pri výrobe jedál, príprava desiaty a olovrantu, dohotovovanie a výdaj jedál alebo rôznych príloh k hlavným jedlám, zber a umývanie riadu

      Platové podmienky:

      Nástupný plat v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov  v znení neskorších predpisov v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky započítanej praxe.

      Požadované doklady:

      Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a emailovým kontaktom,  profesijný životopis.

      Iné požiadavky:      Zdravotný preukaz

      Termín podania žiadosti:    do 31.1.2023

      Kontaktná osoba: Vedúca školskej jedálne

                                            Štaffenová Drahomíra

                                            0904 817 542, zsls@azet.sk, drahomira.nemcova@gmail.com,

      Voľné pracovné miesto – na dobu určitú (zástup )

      Pracovná  pozícia: učiteľka v materskej škole

      Miesto výkonu práce:  MŠ Lietavská Svinná

      Termín nástupu:    predpokladaný 15.3.2023

      Osobnostné predpoklady a zručnosti :

      Vzdelanie

      Požadované doklady: Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a emailovým kontaktom,  profesijný životopis , súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov, kópie dokladov o vzdelaní, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

      Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Majsniarová – riaditeľka ZŠ s MŠ,
                                         ZŠ s MŠ Lietavská Svinná – Babkov, Lietavská Svinná 105, 013 11

    • zatiaľ žiadne údaje