• Vianočný deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočný deň.

Dnes sme si užili Vianočný deň. Hodnotili sme vianočné outfity, hľadali zlaté vianočné poklady, tvorili sme Vianočnú knihu, trápili sa s vianočným kvízom a vianočným odkazom . Pochutili si na punči a iných dobrotách. Pozerali rozprávku a súťažili v hádzaní snehovými guľami. Bolo fajn. Ďakujeme všetkým mamičkám a členom rodiny, ktorí vyrábali vianočné outfity. Dúfame, že ste sa na nás veľmi nehnevali, že vo vianočnom čase vymýšľame, ale keby ste videli tie žiariace očká a tú radosť, tak to naozaj stálo za to...vyhrali 3 outfity : Vianočný agent 007, Darček a Vianočný škriatok. Víťazov vyberali deti. Aj keď sa nám zdalo, že naj...vianočný outfit mala pani učiteľka Závodská. :)

• Oznam pre rodičov detí navštevujúcich Cibulníček.

• Deti budú vystupovať v kostole v Lietavskej Svinnej dňa 29.12.2022 o 17:00. Zraz detí bude o 16:30 pred Obecným úradom v L.S., kde si oblečú kroje. Pani učiteľka prosí rodičov, aby deťom zakúpili teplé čisto biele ponožky. Ďakujeme.

• OZNAM - rýchla správa

• RUVZ v Žiline rozhodol, že vzhľadom na vysokú chorobnosť detí (60%)) bude MŠ Babkov - elokované pracovisko, Babkov 85 od 13.12.2022 do 19.12.2022 ( vrátane) zatvorená. Nástup 20.12.2022 - utorok.

• OZNAM - rýchla správa

• RUVZ v Žiline rozhodol, že vzhľadom na vysokú chorobnosť detí (32,5% chorých detí a stále to pribúda)) bude ZŠ Lietavská Svinná - Babkov, Lietavská Svinná 105 od 9.12.2022 do 15.12.2022 ( vrátane) zatvorená. Nástup 16.12.2022 - piatok.

• Vianočný koncert

• Vianočný koncert sa nám vydaril. Všetkým sa páčilo. Zaspievali sme si, zatancovali a vypočuli krásne vianočné piesne. Ďakujeme Jarkovi Gažovi a Radkovi Pažejovi.

Krátke video nájdete na našej facebookovej stránke :

• Hádankovo

• Tento rok v súťaži Hádankovo mali deti uhádnuť hádanku :

Ľudia ma vyrábajú, šetria ma, menia a získavajú. Kto som? Čo som?

Uhádli ste? Deti uhádli a z úspešných riešiteľov vytiahli víťazku - foto.

• Šarkaniáda

• V mesiacoch október-november prebiehala v ŠKD súťaž o najkrajšieho šarkana. Šarkany boli naozaj krásne a vyzdobili nám celú školu. Autori najkrajších šarkanov si zaslúžili ocenenie - foto. Blahoželáme !