• Noc v škole - Z rozprávky do rozprávky

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Noc v škole - Z rozprávky do rozprávky.

Noc v škole pod názvom Z rozprávky do rozprávky sa uskutočnila v piatok 23.6. Prvá časť  na ihrisku, kde deti pretekali v rozprávkových disciplínach : Sedemíľové čižmy, Popoluška, Slncový kôň a ďalších. Za získané žetóny nakúpili v obchode. Po večeri už súťažili družstvá v rôznych úlohách. Najzábavnejšie boli rozprávky, ktoré nám družstvá zahrali v bábkovom divadle. Po neskorej večierke, zase niektorí vstávali veľmi zavčasu. :) Ale bola dobrá zábava. Po raňajkách sme sa unavení , ale usmiati rozišli domov.

• Kurz dopravnej výchovy - DDI Žilina - Vlčince

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kurz dopravnej výchovy - DDI Žilina - Vlčince.

22.6. ( štvrtok ) žiaci absolvovali Kurz dopravnej výchovy, ktorý máme v rámci prierezovej témy zaradení v ŠkVP. Po teoretickej časti - dopravné predpisy, značky, situácie na cesta, písomnom teste mladých cyklistov pre štvrtákov a poučení o bezpečnosti pri pobyte na DDI žiaci dostali bicykle a kolobežky a vyrazili na cesty. Všetci jazdy zvládli, len škoda, že niektorým musela pani policajtka udeliť pokuty - drepy.